2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern Remiss Hygien och städmaterial 2025
Beskrivning: INFORMATION OM EXTERN REMISS Inför upphandling Hygien och städmaterial 2025 inbjuder Adda Inköpscentral AB leverantörer och andra intressenter att inkomma skriftligen med synpunkter och upplysningar gällande kommande underlag och upplägg
Intern identifierare: 010671
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 18424300 Engångshandskar, 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten, 33711430 Engångsservetter, 39222100 Engångsartiklar för catering, 39830000 Rengöringsmedel, 42972000 Delar till rengöringsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000