See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Markkonsulter och konstruktion
Beskrivning: Upphandlingen omfattar projektering inom mark samt konstruktör.
Intern identifierare: A498.895/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71351500 Markundersökningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Markkonsulter och konstruktion