433847-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Tid- och kalkylsamordnare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTid- och kalkylsamordnare
BeskrivningResurskonsult till Trollhättan
Intern identifierareKOM-420849
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTid- och kalkylsamordnare