4339-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service tvättutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService tvättutrustning
BeskrivningRamavtalet avser att täcka beställarens behov av tjänster inom service av tvättstugeutrustning. Servicen omfattar löpande behov av reparationer i syfte att hålla utrustning och maskiner i brukbart skick så länge det är ekonomiskt hållbart. Utrustning som service ska utföras på är tvättmaskiner, torktumlare, torkskåp, mangel och annan utrustning som kan finnas i tvättstugor.
Intern identifierare2023/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPriser