2. Förfarande
Förfarande
Titel: Varmgångs- och tjuvbromsdetektor RADET HBD/HWD 2028
Beskrivning: Leverans av Varmgångs- och tjuvbromsdetektor RADET HBD/HWD 2028. Entreprenad detektor, Reservdelar, Förutbestämt underhåll, Teknisk support & utbildning.
Intern identifierare: KOM-408178
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34943000 Tågövervakningssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 34630000 Delar till järnvägs-, spårvägslok eller rullande materiel; trafikledningsutrustning för järnvägar, 38431000 Detektorer, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Varmgångs- och tjuvbromsdetektor RADET HBD/HWD 2028