See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering DIS Tekniska konsulter Projektstyrning - Anläggning 2023:2
Beskrivning: Efterannonsering av avrop gjort under kvartal 2 år 2023. Uppdraget avser byggledare till upprustning av Älvsborgsdammen i Majorna, SMF-2023-03013.
Intern identifierare: 10910
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000