433980-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Kontraktsuppföljning vägprojekt i Västerbotten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontraktsuppföljning vägprojekt i Västerbotten
BeskrivningKontraktsuppföljning av vägprojekt i Västerbottens län.
Intern identifierareKOM-420674
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKontraktsuppföljning vägprojekt i Västerbotten