2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen av bevakningstjänster. Upphandlingen omfattar bevakningstjänster samt övriga tjänster av skyddande karaktär för byggnader och personal, i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115911:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79715000 Patrullering