See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Batterier och batteriladdare
Beskrivning: Upphandling avseende batterier och batteriladdare genom KHS (kommunal hjälpmedelsamverkan) till samtliga 12 kommuner i Kalmar län.
Intern identifierare: U-114-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1777427-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Batterier och batteriladdare till hjälpmedel
Intern identifierare: 1777428-1