434185-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av restaurangutrustning – Reparation och service av storköksutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparation och service av storköksutrustning
BeskrivningUpphandlingen omfattar beställarens löpande behov av service och reparation av storköksutrustning. Utrustningen består bl.a. av diskmaskiner, ugnar, spisar, stekbord, kokgrytor, kokerier, värmeskåp, värmerier/vattenbad, kylskåp, frysar, blandningsmaskiner och skärmaskiner.
Intern identifierareEUI 25 022
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000