434231-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Resurskonsult, Kvalificerad Projektingenjör, Delprojekt Olskroken
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsult, Kvalificerad Projektingenjör, Delprojekt Olskroken
BeskrivningTillsättning av resurskonsult gällande Kvalificerad Projektingenjör, Korsvägen.
Intern identifierareKOM-410781
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelResurskonsult Kvalificerad Projekingenjör
BeskrivningResurskonsult Kvalificerad Projekingenjör
Intern identifierareResurskonsult Kvalificerad Projekingenjör