43435-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster inom VA – Upphandling av Markförhandlare för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Markförhandlare för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
BeskrivningUpphandling av Markförhandlare för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
Intern identifierare14375
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av Markförhandlare för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund