Officiellt namn: Gävleborgs läns landsting Ort: Gävle Postnummer: SE-801 88 Land: Sverige Att: Marcus Hedlund E-post:marcus@ecenea.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Rakelprodukter.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Varor
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Gävleborgs län.
Nuts-kodSE313 Gävleborgs län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Gävleborgs läns landsting har för avsikt att teckna avtal med en leverantör avseende rakelprodukter.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))