434445-2026 - Resultat
Sverige – Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning – Upphandling av lokalvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av lokalvård
BeskrivningKnivsta kommun inbjuder till anbudsgivning för komplett tjänst av lokalvård för Sim- och sporthallar i Knivsta kommun.
Intern identifierareKS-2025/191
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000