2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift, underhåll och support VL.se
Beskrivning: Upphandling av Drift, underhåll och support VL.se
Intern identifierare: IN-IN26-0197
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000