2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm o digitala tillsynskameror för ordinärt boende
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: SN 2024/0127
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokumentet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Trygghetsskapande teknik-Trygghetslarm för ordinä.
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ange upphandlingen namn
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet