See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återuppbyggnad Norra Danviksbron
Beskrivning: Norra Danviksbron ska återuppbyggas enligt tidigare form och gestaltning. Upphandlingen avser en generalentreprenad med entreprenadform utförandeentreprenad enligt AB04.
Föregående meddelande: 620830-2023
Intern identifierare: TN 2023-0716
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45221100 Anläggningsarbeten för broar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000