434617-2025 - Resultat
Sverige – Personbilar – Hyra av bilar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av bilar
BeskrivningVaggeryds kommun annonserar en upphandling som avser korttids och långtids hyra av personbilar och minibuss. Samverkan Återvinning Miljö SÅM deltar i upphandlingen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111980:Lot:1