See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service and spare parts for diesel engines
Beskrivning: Reservdelar till en viss typ av dieselmotorer; Heinzmann
Intern identifierare: 24-02647
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34310000 Maskiner och maskindelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000