2. Förfarande
Förfarande
Titel: Senior Byggledare / Projektledare Projekt Knutpunkt Korsvägen
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna avtal om konsulttjänster avseende senior byggledare/projektledare till projekt Knutpunkt Korsvägen som är ett stadsutvecklingsprojekt för utveckling/byggnad av allmän plats på och kring korsvägen i centrala Göteborg.
Intern identifierare: EXF-2024-01219
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000