2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och reparationer av fordon och maskiner
Beskrivning: Båstads kommun bjuder härmed in intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende Service och reparationer av fordon och maskiner. Anbud lämnas enligt villkor i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: KS-000235/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000