434870-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Cyklar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lånecykelsystem i Göteborg och Mölndal
Referensnummer: 2855/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34430000 Cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar ett helautomatiskt lånecykelsystem med självbetjäning i Göteborg och Mölndal och vänder sig till allmänheten med fokus på pendlare.