434914-2023 - PlaneringSverige-Kristianstad: Medicinska förbrukningsartiklar
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbjudan till hearing - Anestesi och intensivvård förbrukningsmaterial
Referensnummer: 2023-O002087
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Hearing inför upphandling av anestesi och intensivvård förbrukningsmaterial.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inbjudan till Hearing av Anestesi och intensivvård förbrukningsmaterial