See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektering inom el, VVS, brand, styr och övervakning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar roller inom projektering inom el, VVS, brand och styr och övervakning.
Intern identifierare: A498.892/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektering inom el, VVS, brand, styr och övervakning