2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling huvudprojektledare SIHRI
Beskrivning: Teknisk projektledare med huvudansvar som säkerställer ett effektivt och samordnat genomförande och införande av ett projekt inom området bild- och funktionsdiagnostik, SIHRI.
Intern identifierare: KS 2026-5275
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000