2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI för en Vätskehanteringssytem
Beskrivning: RFI om ett specifik vätskehanteringssystem
Intern identifierare: 26/22
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning