2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster Risk- och störningsutredning
Beskrivning: Ramavtalet omfattar enskilda konsultuppdrag inom risk- och störningsutredningar.
Intern identifierare: KS 2025/132
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71313100 Konsulttjänster för bullerkontroll, 71313410 Riskbedömning för bygg- och anläggningsarbeten, 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsulttjänster Risk- och störningsutredning