See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biologiskt avfall
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: EUI 25 039
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511300 Insamling av avfall, 90512000 Avfallstransport, 90524300 Bortforsling av biologiskt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000