See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betaltjänst för parkering via APP
Beskrivning: Enkel betalningslösning vid sjukhusbesök för medborgarna.
Intern identifierare: 2024-O000099
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
Ytterligare klassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri, 48217000 Programvara för transaktionsbehandling, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 63712400 Parkeringstjänster, 98351100 Bilparkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1 Timparkering
Beskrivning: Upphandlad mobilapplikation avses nyttjas av besökare samt av Region Skånes och Folktandvården Skåne ABs medarbetare för betalning av parkering.
Intern identifierare: 2024-O000099-01
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (2)
Intern identifierare: 2024-O00009
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Tjänster för Region Skåne och FTV inkl. timparkering