See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering DIS Tekniska konsulter Projektstyrning - Anläggning 2024:2
Beskrivning: Efterannonsering på avrop gjort under kvartal 2 år 2024. Uppdraget avser konsult som biträdande projektledare för Citybussprojekten.
Intern identifierare: 12046
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000