Avropet avser en Licenspartner som ska leverera licenser med tillhörande programvaror.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48210000 Programvara för nätverk, 48218000 Programvara för licenshantering, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72268000 Tillhandahållande av programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen