See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult för fastighetsansvar/-förvaltning Malmö-Sturup
Beskrivning: Konsult som på heltid förstärker vår nuvarande resurs med befattningen Systemansvarig byggnad, placerad på enheten Gemensam infrastruktur. Exempel på arbetsuppgifter för systemansvarig byggnad är: Projektleda/arbetsleda mindre entreprenader och fastighetsprojekt (exempelvis ombyggnation av vilrum eller byte av snurrgrind för inpassering). •Vara kontaktperson för, hantera och föra dialog med leverantörer, entreprenörer och utförare.•Kravställa och utvärdera vid inköp.•Ta emot och kontrollera leveranser• Säkerställa efterlevnad av lagar, regler och policies•Planera, dokumentera och rapportera utifrån behov.
Intern identifierare: Ä-2024-021090
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Resurskonsult - fastighetsansvarig