2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsautomation inom styr och regler
Beskrivning: Installation, service, reparation och programmering av styr- och reglersystem i fastigheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122880:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45315100 Eltekniska installationer
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se avtalstider i upphandlingsdokument