43531-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Mobila byggnader och modulbyggnader
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Modulbyggnader ÅVC Trelleborg
Referensnummer: 21/33
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av modulsystem för kontor till Sysavs återvinningscentral i Trelleborg.