43533-2022 - ÄndringSverige-Falun: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Helautomatisk utrustning för molekylär multiplex diagnostik
Referensnummer: RD21/02191
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av helautomatisk utrustning för molekylär multiplex diagnostik. För mer info se Administrativa föreskrifter med bilagor.