2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bekämpning av invasiva främmande växtarter
Beskrivning: Upphandling av invasiva främmnade växtarter
Intern identifierare: 2025-00335
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000