Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra av gymutrustning
Referensnummer: 20/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Herrljunga kommuns tekniska foĢrvaltning genom Fritid inbjuder er att inkomma med anbud avseende hyra av gymutrustning i avsedd lokal i Herrljunga Sportcenters Sim- och idrottshall
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara köparen tillhanda senast
2020-11-30 23:59
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 37400000 Sportartiklar och -utrustning, 37442000 Vikt- och styrketräningsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen