435400-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lastbilar med hissflak – Tung lastbil med lastväxlare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTung lastbil med lastväxlare
BeskrivningTung lastbil med lastväxlare till verksamhet Park och Teknik i Haninge kommun.
Intern identifierareUPP 2026-00224
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34142100 Lastbilar med hissflak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000