435595-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Vaktmästartjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsservice
Referensnummer: ÅM2021-785
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341140 Vaktmästartjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Service som kan avlasta internservice med vaktmästeritjänst ca. 14 timmar i veckan
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
03451000 Växter, 79500000 Kontorshjälp, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen