Kompletterande upplysningar
Kontrakt kommer att tecknas med följande:
Ramavtal mark avrop 0-2 MSEK:
2. Svevia AB, tilldelas ramavtalskontrakt turordning 2,
5. Sh Bygg, sten & anläggning AB, tilldelas ramavtalskontrakt turordning 5.
Och för Avrop 2-15 MSEK:
2. Bygg & Miljö Stockholm AB, tilldelas ramavtalskontrakt turord,