435667-2017 - ÄndringSverige-Trelleborg: Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader avsedda för brand- och räddningstjänst
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetens hus.
Referensnummer: SEN 2017/182
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45216120 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader avsedda för brand- och räddningstjänst
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun inbjuder till anbudsgivning avseende Trygghetens hus.