See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter, profilkläder och mässmateriel
Beskrivning: Upphandlingen omfattar profilprodukter, profilkläder och mässmateriel.
Intern identifierare: KS 2025/170
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Profilprodukter, profilkläder och mässmateriel