435757-2026 - Planering
Sverige – Telekommunikationstjänster – RFI Kommunikation som tjänst
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Kommunikation som tjänst
BeskrivningRFI
Intern identifierareKs 953/2026
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster