435816-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Tillhandahållande av data
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Finansiell data för icke-finansiella företag
Referensnummer: 21-15109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72319000 Tillhandahållande av data
II.1.4.
Kort beskrivning
FI har tidigare köpt in Serrano Database. Vi konkurrensutästter nu denna tjänst och önskar en liknande lösning för tillgång till data för icke-finansiella företag.