435861-2023 - ResultatSverige-Eskilstuna: Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mötes- och eventtjänster
Referensnummer: UE 23.066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79950000 Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser
II.1.4.
Kort beskrivning
Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling avser Mötes- och eventtjänster vilket ämnar till att tillgodose behovet av kreativa och relevanta möten, konferenser och event med både interna och externa målgrupper.
Uppdrag kan innefatta moment såsom:
ansvara för planering och projektplan
hantering av logistik
administration och deltagarhantering
tillhandahållande av all tekniskt utrustning, streamingplattformar, inspelningsplatser
rumsgestaltning och möblemang
Mer information om omfattning och krav finns att läsa i kravspecifikationen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79952000 Evenemang
II.2.4.