435917-2019 - ResultatSverige-Bromma: Motorfordon
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobil Utbildningsplattform
Referensnummer: UH-2019-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
FRA avser att upphandla en Mobil Utbildningsplattform med ingående delar:
1. Lastbil för transport av utbildningsplattform
2. Utbildningsplattform på containerunderrede
3. Inredning utbildningslokal
4. 20 fots container
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen