435979-2019 - ÄndringSverige-Båstad: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel
Referensnummer: KS 000547/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar leverans av livsmedel för successiva avrop från Båstad kommuns verksamheter.