436-2023 - ResultatSverige-Malmö: Industrimaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Materialhanterare till Hedeskoga
Referensnummer: 22/50
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42000000 Industrimaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av en (1) materialhanterare till Hedeskogas avfallsanläggning, Blåsborgsvägen 161, Ystad. Inklusive ett serviceavtal på två (2) år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen