See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Monitorarmar
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende leverans och montage av monitorarmar med tillbehör.
Föregående meddelande: 008256-2023
Intern identifierare: 2023-O000724
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33195100 Monitorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000