436058-2019 - ÄndringSverige-Umeå: Kirurgiska implantat
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Implantat för hjärtkirurgi
Referensnummer: HSN 532-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33184100 Kirurgiska implantat
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser leverans av implantat för hjärtkirurgi och tillbehör för storleksbedömning och implantation.